pogrzeby gorzów
Usługi pogrzebowe,  Zakład pogrzebowy

Profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie Gorzowa Wielkopolskiego

Choć śmierć jest częścią życia i wszyscy mają świadomość jej nieuchronnego nadejścia, to pogodzić się z nią jest bardzo trudno. Można oswajać się z tą myślą i przygotowywać do odejścia, ale w obliczu tragedii, jaką zawsze jest utrata bliskich, większość ludzi czuje się zagubiona i bezradna, a pogrążenie w rozpaczy nie pozwala sprawnie i pragmatycznie działać, aby zgodnie z tradycją przygotować ostatnie pożegnanie.

Memento – tradycja i doświadczenie

Działająca od ponad 20 lat rodzinna firma funeralna „Memento”, obejmująca zasięgiem działania Gorzów Wielkopolskich, świadczy usługi w oparciu o najwyższe standardy przyjęte w branży.
Pogrzeby, godne i podniosłe, jak przystało na hołd oddawany Zmarłym, pracownicy firmy przygotowują w pełnym porozumieniu z rodziną Zmarłego, ściśle według podanych wskazówek i, co bardzo istotne, na miarę możliwości finansowych klientów. Organizacja pięknych ceremonii w cenie zasiłku pogrzebowego, albo bardzo drogich i wystawnych uroczystości – wybór należy do zamawiającego, a profesjonaliści z „Memento” dostosują scenariusz działań do oczekiwań organizatorów pochówku.

Na oficjalnej stronie firmy pod adresem www.memento-zop.pl znajdują się wszelkie informacje na temat działalności firmy oraz dane kontaktowe z numerami telefonów do wykorzystania przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

pogrzeby Memento

Dyskrecja, szacunek, profesjonalizm

Pracownicy zakładu pogrzebowego „Memento” od pierwszego kontaktu z rodziną roztaczają nad nią wszechstronną ochronę i w sposób niezwykle delikatny, pełni empatii i szacunku, przeprowadzają bliskich Zmarłego przez wszelkie procedury biurokratyczne i zawiłości logistyczne, spełnienia których wymaga organizacja pogrzebu.

„Memento” pomoże przy załatwianiu spraw związanych z ubezpieczeniami ZUS, KRUS, MSWiA lub wojskowymi, a ponadto:
– ustali miejsce i termin pochówku,
– uzgodni godzinę mszy w wybranej parafii,
– wydrukuje i rozwiesi nekrologii,
– przygotuje ciało do pogrzebu lub kremacji,
– zaopatrzy w trumnę, urnę, kwiaty, odzież pogrzebową,
– zajmie się transportem zwłok i żałobników,
– przygotuje grób ziemny lub murowany,
– zadba o oprawę muzyczną i nagłośnienie,
– zamówi konsolację.

Poza czynnościami około pogrzebowymi firma „Memento” poleca najwyższej jakości usługi związane z postawieniem lub demontażem pomnika, opieką nad grobem, ekshumacjami.

Możliwość komentowania Profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie Gorzowa Wielkopolskiego została wyłączona