usługi pogrzebowe gdynia
Usługi pogrzebowe,  Zakład pogrzebowy

Pogrzeb w Gdyni

250 tysięczna Gdynia to miasto w którym działa kilka dużych firm pogrzebowych i kilka mniejszych zakładów. Bardzo ważnym zjawiskiem jest walka lokalnych przedsiębiorców która rozpoczęli rywalizując z monopolem Gdyńskiej firmy pogrzebowej – dawniej firmy miejskiej posiadającej swoje korzenie jeszcze w poprzednim ustroju.

Firmy pogrzebowe w Gdyni

I tak do najstarszych iście prywatnych firm pogrzebowych należy zaliczyć kilka firm rodzinnych których właściciele oparli swój sukces o tworzenie wysokiej jakości usługi pogrzebowe. Zakład Pogrzebowy Gdynia to przede wszystkim firmy rodzinne Państwa Mazurków, Zakrzewskich, Rangotis, oraz bardzo dynamicznie rozwijająca się firma Róża. Róża prowadzona jest przez młody zespół mający dość ciekawe i świeże spojrzenie na momentami zbyt zachowawczy rynek branży pogrzebowej w Gdyni. Ofertę tych firm uzupełnia kilka mniejszych podmiotów funeralnych oraz duże przedsiębiorstwo zarządzające cmentarzami. Rynek pogrzebowy w województwie pomorskim jest bardzo zróżnicowany, czego dokładnym przykładem jest Gdynia.

zakład pogrzebowy gdynia

Szeroka oferta usług pogrzebowych

Usługi Pogrzebowe Gdynia charakteryzują się łączeniem usług pogrzebowych i cmentarnych. Większość zakładów pogrzebowych stara się świadczyć usługi kamieniarskie, sprzedaje nagrobki czy organizuje jednorazową bądź cykliczną opiekę nad grobami. Dodatkowym wyróżnikiem jest bardzo korzystne łączenie relacji ceny świadczonych usług do jakości.

Przedsiębiorcy pogrzebowi z Gdyni rozumieją, że aby pozyskać klienta należy rozwijać się i prześcigają się w propozycjach. Jeden z zakładów proponuje objęcie klienta stałym wsparciem dyżurnego psychologa, inny może pochwalić się zabytkowym pamiętającym lata 30 ubiegłego wieku karawanem pogrzebowym używanym dla specjalnych klientów. Umiejętnie łączenie tradycji z nowoczesności przynosi firmom znaczne sukcesy i sprawia, że usługi pogrzebowe Gdynia są jednym z najnowocześniejszych i najlepszych jakościowo w regionie.

Możliwość komentowania Pogrzeb w Gdyni została wyłączona