usługa opieki nad grobami
Usługi pogrzebowe

Zadbany grób przez cały rok

Całoroczna opieka nad grobem nie jest zadaniem prostym, zwłaszcza, gdy bliscy osobie zmarłej nie mieszkają w tej samej miejscowości, w której znajduje się cmentarz lub są osobami w podeszłym wieku. Na szczęście można skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

Nie tylko pierwszego listopada

Polska tradycja całorocznego opiekowania się grobami i przystrajania ich nie tylko przy okazji Wszystkich Świętych, ale również w okresie innych świąt kościelnych, czy przy okazji rocznic śmierci i urodzin osoby zmarłej jest z pewnością piękna, ale wymaga dużych nakładów pracy. Groby wymagają regularnego czyszczenia, mycia oraz pielęgnacji środkami do wyrobów kamieniarskich. Sprzątanie wypalonych zniczy, zwiędniętych kwiatów, pielenie zieleni wokół nagrobka oraz przygotowywanie stroików zgodnych z porą roku to tylko kilka przykładów obowiązków związanych z grobem. Nie każdy ma siłę, czas i możliwości, aby spędzać wiele godzin na czyszczeniu i pielęgnacji grobu, dbaniu o zieleń i wykonywanie wielu czynności konserwacyjnych, aby nagrobek nie stracił godnego wyglądu. Zakład pogrzebowy Kuleczka, który od ponad trzydziestu lat wspiera śląskich żałobników oferuje usługę opieki nad grobami, dzięki której oddamy szacunek naszym bliskim zmarłym.

Profesjonalna pomoc

Warto wiedzieć, że założyciel i właściciel zakładu pogrzebowego, Antoni Kuleczka jest zarządcą parafialnego cmentarza św. Krzyża w Siemianowicach Śląskich. Dzięki temu zakład pogrzebowy może szczycić się wieloletnim doświadczeniem i oferować usługi na profesjonalnym poziomie. Oferta opieki nad grobami nie dotyczy tylko osób pochowanych na wspomnianym cmentarzu, ale w razie życzenia również na innych śląskich nekropoliach. Dzięki takiej usłudze można mieć pewność, że grób drogiej nam osoby nie będzie zaniedbany i opuszczony, nawet wtedy, gdy mieszkamy oddaleni o setki kilometrów i nie mamy możliwości opiekować się grobem na co dzień. Więcej informacji na temat usług oferowanych przez zakład pogrzebowy znajdziemy na stronie internetowej firmy pod adresem pogrzebykuleczka.pl.

Możliwość komentowania Zadbany grób przez cały rok została wyłączona