Targi pogrzebowe

Targi Pogrzebowe Necroexpo

Targi Pogrzebowe Necroexpo 2013
Targi Pogrzebowe Necroexpo 2013

Targi Pogrzebowe Necroexpo już za tydzień

Witam wszystkich, wielkimi krokami zbliża się największa w Polsce impreza branży pogrzebowej, i nie ważne czy jesteś  zakład pogrzebowy sosnowiec czy firmą z Koziej Wólki jesteś mile widziany tam bo to są targi tylko dla osób z branży. Osoby postronne nie mają czego tam szukać ;) . W dniach 07-09.06.2013 w Kielcach  rozpoczną się targi pogrzebowe,  jest to ich już piąta edycja tak więc można uznać iż są to najstarsze tragi pogrzebowe w Polsce.  Organizatorzy spodziewają się większego zainteresowania niż 2 lata temu ( a już wtedy było prawie półtora tysiąca zwiedzających) gdzie było 70 wystawców teraz jest ich prawie 100 (przynajmniej na dzień dzisiejszy).Czego można się spodziewać po targach w tym roku w kiecach? Na pewno tego że za wszelką cenę będą próbowały udowodnić iż to właśnie ich impreza jest największa, najlepsza, z największą frekwencją wystawców i zwiedzających. Co rusz dochodzą mnie sygnały iż będą jakieś nowości

  • pierwszy raz będą imprezy towarzyszące takie jak salon zniczy, salon nagrobkowy, salon florystyczny
  • będą konkursy dla publiczności z fajnymi nagrodami (nagroda główka pięć tysięcy złoty voucher na wyjazd w Alpy)
  • dużo więcej niż przed dwoma laty szkoleń i to bezpłatnych

Co do reszty rzeczy nie będę zdradzał lepiej samemu się przekonać. W skrócie mają to być targi pogrzebowe z prawdziwego zdarzenia ( szczerze nie mogę się doczekać odpowiedzi Poznania na to :] ) najlepsze imprezy pogrzebowe w europie środkowej i wschodniej a co z tego wyjdzie okaże się za tydzień.

Zapraszam wszystkie firmy pogrzebowe nie ważne czy z Polskiej Izby Pogrzebowej czy Stowarzyszenia Kremacyjnego do odwiedzenia tych że targów, ma być sporo atrakcji (jak na przykład grill w piątkowy wieczór). Ponadto ma się wystawić sporo nowych firm które do tej pory nigdzie się jeszcze nie wystawiały ze swoją ofertą tak więc zapraszam do odwiedzenia tej imprezy.

Ps. Nie jest to tekst reklamowy targów kieleckich, nie płacą mi za to chodzi mi raczej aby Polska mogła się pochwalić przynajmniej jedną imprezą gdzie firmy pogrzebowe znajdą coś dla siebie. Obojętne czy to Kielce czy Poznań, czy to Izba czy Stowarzyszenie ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *