Warszawa Ochota - usługi pogrzebowe
Usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy dla mieszkańców Ochoty

W warszawskiej dzielnicy ochota zamieszkuje około 63 tysięcy mieszkańców. Ochota słynie z licznych szkół wyższych oraz obiektów kulturalnych. W tej dzielnicy ponad ¼ mieszkańców to osoby w wieku poprodukcyjnym.

W tej dzielnicy prężnie rozwija się wiele firm, w tym również domy pogrzebowe. Memento Mori Ochota od wielu lat oferuje swoje usługi na terenie całej Warszawy. Mieszkańcy Ochoty często decydują się na usługi zakładu pogrzebowego Memento Mori z kilku powodów.

Kompleksowe usługi na terenie Mokotowa

Zakład pogrzebowy Memento Mori oferuje przewóz ciała do chłodni, przygotowanie Zmarłego do pogrzebu, zorganizowanie ostatniego pożegnania w zgodzie z ostatnią wolą Zmarłego, a to wszystko w atmosferze ogromnego szacunku oraz dyskrecji.

Pracownicy zakładu zdają sobie sprawę, jak ciężkim momentem w życiu jest utrata ukochanej osoby. Dlatego decydując się na usługi zakładu Memento Mori, każdy Klient może mieć gwarancję, że zostanie wysłuchany, a wszystkie jego potrzeby związane z organizacją ostatniego pożegnania zostaną wysłuchane.

Transparentność cen

Chociaż śmierć jest w życiu czymś pewnym, to nie można się na nią przygotować. Bardzo często pogrzeb wiąże się z nieoczekiwanymi wydatkami. Pracownicy zakładu biorą pod uwagę sytuację materialną rodziny. Dlatego po ustaleniu z Rodziną Zmarłego wszystkich formalności, pracownik domu pogrzebowego przedstawia ostateczny koszt. Tym samym kwota pogrzebu nigdy nie jest dla nikogo zaskoczeniem.

Dodatkowe usługi

Ochota to duża dzielnica Warszawy, w której wybór kwiaciarni, restauracji na stypę oraz film oferujących oprawę muzyczną może zawrócić w głowie. Utrata bliskiej osoby powinna być czasem refleksji i spokojnego przeżywania żałoby. Niestety, bardzo często ten czas kończy się tym, że na barkach rodziny spoczywa wiele kwestii formalnych, które utrudniają godne przeżywanie żałoby. Pracownicy domu Memento Mori przejmują na siebie te wszystkie obowiązki. Na życzenie klientów pracownicy zakładu, dowożą na cmentarz piękne wieńce, znajdują restaurację na uroczysty obiad oraz zapewniają oprawę muzyczną.

Te wszystkie kompleksowe usługi i ogromne zaangażowanie sprawiają, że Memento Mori w Warszawie jest zakładem godnym zaufania.

Możliwość komentowania Zakład Pogrzebowy dla mieszkańców Ochoty została wyłączona