kremacja
Kremacje,  Transport zmarłych

Kremacja zwłok w Anglii

Anglia jest krajem, w którym zamieszkuje bardzo liczna grupa obywateli polskich, posiadających ścisłe związki z krajem pochodzenia. Od lat nasi obywatele wyjeżdżali do pracy pozostawiając w Polsce swoje rodziny, dlatego powstało dużo firm zajmujących się różnymi kwestiami życiowymi w tym obsługą pogrzebów. Jednym z aspektów takiej działalności jest kremacja zwłok.

W jaki sposób odbywa się kremacja zwłok w Anglii?

Zasadniczo ten proces nie różni się niczym od tego co proponują polskie zakłady pogrzebowe. Należy jednak wypełnić kilka formalności związanych z pochówkiem oraz podjąć decyzję co do miejsca spoczynku urny z prochami osoby zmarłej.

Kremacja-zwlok.co.uk zapewnia kompleksową usługę od odbioru ciała z miejsca zgonu, poprzez przygotowanie do kremacji, aż po samą ceremonię w wybranym obrządku religijnym bądź świeckim. Wszystkie etapy odbywają się w sposób godny oraz z uwzględnieniem życzeń rodziny osoby zmarłej.

Dlaczego warto skorzystać z pochówku poprzez kremację zwłok w Anglii?

Z reguły większość rodzin pozostających w Polsce chce sprowadzić prochy bliskiego, który zmarł na terenie Anglii do rodzimego kraju, aby pochować je blisko siebie. Dlatego kremacja zwłok w Anglii jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż sprowadzanie ciała w trumnie.

Z wielu względów takie rozwiązanie jest bardziej komfortowe dla rodziny, głównie są to kwestie ekonomiczne. Transport urny z prochami jest tańszy niż przewóz tradycyjnej trumny, która musi posiadać dodatkowe zabezpieczenia.

Firmy pogrzebowe, wykonujące kremację na terenie Anglii zajmują się wszelkimi formalnościami, w tym organizacją transportu do dowolnego miejsca przeznaczenia oraz uzyskaniem stosownych zasiłków pogrzebowych.

Możliwość komentowania Kremacja zwłok w Anglii została wyłączona