żałoba
Zakład pogrzebowy

Raszczuk Białystok – zakład pogrzebowy, któremu warto zaufać

Odejście bliskiej osoby, to niełatwy czas dla rodziny i przyjaciół. Przejście przez tę traumę jest szczególnie trudne z racji obowiązku, jaki tradycyjnie spoczywa na rodzinie zmarłego – organizacja pochówku, to zadanie wymagające znacznego nakładu pracy, środków finansowych oraz dużego zaangażowania emocjonalnego. Aby bez problemu dopełnić wszelkich formalności i zorganizować szczególnie podniosłą ceremonię pogrzebową warto zatrudnić profesjonalistówzakład pogrzebowy Wojciech Raszczuk Białystok na pewno do takich należy.

Raszczuk Białystok – zakres usług

Istniejąca od 30 lat firma słynie na Podlasiu z rzetelności oraz wysokich standardów jakości usług funeralnych.Począwszy od zgłoszenia, które pracownicy dyżurni przyjmują przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu, aż do odwiezienia żałobników z cmentarza po zakończeniu ceremonii, na każdym etapie organizacji pogrzebu, w każdej usłudze można liczyć na pełne zaangażowanie i wysoki profesjonalizm.

Zgodnie z ofertą umieszczoną na stronie organizatorzy pogrzebu mogą zlecić:
• Eksportację, transport, przechowanie ciała,
• Załatwienie formalności w urzędach, ubezpieczalniach, kancelariach kościelnych, u administratorów cmentarzy,
• Przygotowanie grobu,
• Przygotowanie ciała do pochówku,
• Organizację ceremonii w formie tradycyjnej lub z kremacją, w dowolnej konwencji – świeckiej lub wyznaniowej,
• Transport ciała, żałobników, księdza, kwiatów.

Zakład pogrzebowy Raszczuk – dlaczego warto skorzystać z ich usług?

Raszczuk Białystok jest miejscem, w którym zatrudnieni pracownicy oraz właściciele firmy nie tylko wykonują rzetelnie zlecone im usługi – tu wszyscy ludzie pełni są empatii a nade wszystko uczciwi. Można powierzyć im kwestie rozliczeń z ZUS lub KRUS, a do czasu uzyskania zasiłku pogrzebowego zakład pogrzebowy kredytuje wszelkie zakupy czy wykonane prace.

Raszczuk Białystok słynie również na Podlasiu jako producent trumien – solidne drewno pochodzące ze sprawdzonych źródeł jest znakiem rozpoznawczym firmy.
W galerii na stronie można przekonać się o wysokich walorach estetycznych produkowanych trumien.

Własna produkcja akcesoriów pogrzebowych, dysponowanie liczną flotą autokarawanów i innych pojazdów do transportu oraz własnymi kaplicami pogrzebowymi powoduje, że ceny usług w zakładzie pogrzebowym Wojciech Raszczuk są konkurencyjne.

Firmę Raszczuk jak i inne renomowane zakłady pogrzebowe można również zobaczyć na Funer® Białystok

Możliwość komentowania Raszczuk Białystok – zakład pogrzebowy, któremu warto zaufać została wyłączona