usługi pogrzebowe Warszawa Bielany
Usługi pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe Warszawa Bielany

Usługi pogrzebowe Warszawa Bielany to oferta skierowana do wszystkich mieszkańców Stolicy. Misją zakładu pogrzebowego jest Heron jest pomoc rodzinom w godnym pożegnaniu bliskiej osoby. Każdy zmarły bowiem zasługuje na pochówek pełen szacunku. W tych trudnych chwilach warto skorzystać z pomocy doświadczonego zakładu pogrzebowego. Wysokiej klasy usługi pogrzebowe Warszawa Bielany gwarantują, że ceremonia odbędzie się w sposób godny. Ponadto w imieniu rodzin zostaną podjęte wszelkie kwestie formalne.

Usługi pogrzebowe Warszawa Bielany – transport

Pierwszym etapem jest przewiezienie zwłok z domu opieki, mieszkania, szpitala lub hospicjum do chłodni. Doświadczeni kierowcy z zakładu pogrzebowego Heron zorganizują sprawną eksploatację ciała. Na tym jednak usługa transportu się nie kończy, gdyż zakład świadczy również przewiezienie ciała z kaplicy na cmentarz. Przewóz zwłok odbywa się dzięki specjalistycznym karawanom, które przystosowane są do tego typu usług. Karawany te wyróżnia duża elegancja oraz spełnienie wszystkich warunków bezpieczeństwa.

Oprawa florystyczna i muzyczna

Aby ceremonia pogrzebowa mogła odbyć się w sposób jeszcze godniejszy, warto zadbać o muzykę i kwiaty. Pracownicy zakładu zapewniają oprawę florystyczną. Wszystkie wieńce i wiązanki personel przetransportuje z kaplicy na cmentarz. Ponadto wieńce wykonane są ze świeżych kwiatów oraz gatunków roślin, których symbolika wyraża żałobę. Na życzenie klienta istnieje możliwość odtwarzania muzyki ze sprzętu grającego lub zagrania utworów żałobnych na skrzypcach lub trąbce. Wszystko to zapewni podniosłą atmosferę oraz odciąży rodziny z konieczności szukania na własną rękę muzyka i kwiaciarni.

Zakład pogrzebowy Heron Warszawa Bielany: https://heronpogrzeby.pl/

Obsługa uczestników pogrzebu

Ważne jest, aby w czasie uroczystości ostatniego pożegnania, zadbać o uczestników. Zakład pogrzebowy Hermes Warszawa Bielany zapewnia bus lub autobus, którym uczestnicy zostaną przewiezieni z kaplicy, kościoła na cmentarz. Ponadto kierowca zakładu pogrzebowego Hermes może również przewieźć uczestników do restauracji, w której odbyć się ma konsolacja. Dojazd pod wskazany miejsce nie zawsze jest łatwy – brak miejsc parkingowych, czy też słaba orientacja osób spoza Warszawy.
Zagwarantowanie transportu jest w takiej sytuacji bardzo bezpiecznym rozwiązaniem.

Wszystkie usługi pogrzebowe Warszawa Bielany oferowane przez zakład pogrzebowy Hermes wykonywane są ze starannością. Wszystko po to, aby każda osoba mogła godnie pożegnać bliską osobę.

Możliwość komentowania Usługi Pogrzebowe Warszawa Bielany została wyłączona