usługi pogrzebowe
Usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe a Internet

Wybór firmy z branży pogrzebowej i kamieniarskiej nie należy do najłatwiejszych. Z pomocą przychodzą sprawdzone rozwiązania informatyczne, które dostarczają użytkownikom Internetu w prosty i uczciwy sposób odpowiedzi, jaki zakład pogrzebowy czy kamieniarski wybrać. Prekursorem i do dziś jednym z wiodących projektów branży pogrzebowej w Polsce jest serwis uslugipogrzebowe.com.pl w którym w przejrzysty i wyczerpujący sposób – co nie jest takie oczywiste w przypadku firm pogrzebowych przedstawione są firmy z branży pogrzebowej. Portal pomógł rozwinąć się wielu lokalnym firmom z branży usług pogrzebowych, kominiarskich, producentów trumien i akcesoriów pogrzebowych.

usługi pogrzebowe

Promocja firm pogrzebowych w Internecie

Serwis prowadzony już od 2007 roku przez agencje reklamową specjalizująca się w branży pogrzebowej z Gdyni obejmuje od wielu lat patronatem medialnym wszystkie lokalne wydarzenia branży funeralnej. Zaskakujący jest fakt że po dziś dzień na witrynach czy wizytówkach zakładów pogrzebowych można spotkać zamieszczone adresy subdomen portalu. Wynika to z faktu, że przez lata działalności serwisu subdomeny klientów często ustawiły się na fantastycznych pozycjach w wyszukiwarce Google. W czasach, gdy większość zakładów pogrzebowych w Polsce pozbawiona była własnych stron internetowych było to wręcz rewolucyjne rozwiązanie. Inwestycje roczne firm z branży rzędu kilkuset złotych zwracały się wielokrotnie co zachęciło właścicieli firm do stopniowego otwierania się na działalność w internecie i inwestowanie w nowoczesne technologie.

Ze względu na sporą ilość naśladowców tego odnoszącego po dziś dzień projektu skupiającego w jednym miejscu i promującego usługi pogrzebowe w Polsce, wspomniana wyżej agencja uruchomiła nowszy projekt który właśnie stosunkowo niedawno doczekał się nowej responsoryjnej odsłony. Mamy rok 2017 i są to czasy, w których zaufanie jest cenniejsze niż jakiekolwiek pieniądze. Nowo powstające pomysły kopiujące rozwiązania firmy z Gdyni upadają tak szybko, jak powstały właśnie ze względu na brak zaufania i znajomości branży pogrzebowej.

Skupianie firm branży pogrzebowej w jednym miejscu jest obarczone ryzykiem działań nieuczciwych i promowania firm pogrzebowych czy kamieniarskich, które działają bez własnej siedziby, a Stowarzyszenia i Izby branżowe nie są w stanie tych podmiotów z rynku wykluczyć. Miejsce w którym promowani są przedsiębiorcy funeralni działający uczciwie a nawet negatywne komentarze nie są usuwane to miejsce które zawsze bez względu na wygląd czy zastosowane technologie będzie cieszyło się dużą ilość użytkowników szukających pomocy w rzetelnym organizowaniu pogrzebu czy pomocy kamieniarza.

Możliwość komentowania Usługi pogrzebowe a Internet została wyłączona