nagrobki
Kamieniarstwo

Usługi kamieniarskie – Brzeg

Kiedy opadną emocje, człowiek pozostaje sam ze swoimi wspomnieniami. W pewien sposób każda rodzina chce, pokazać swoją troskę o pamięć za swojego bliskiego. Jednym z takich sposobów jest zadbanie o miejsce spoczynku Zmarłego. Pomniki nagrobne to trwała forma pamiątki, która zapewnia pamięć o drugim człowieku.

Materiały

Czasy lastryko już dawno się skończyły. Ten nietrwały materiał był nie tylko słabej jakości, ale również niezbyt elegancki. Trudność w jego konserwacji sprawiała, że po kilkunastu latach taki pomnik bardziej straszył, jak stanowił miejsce pamięci. Dlatego współcześnie tak ważne jest zastosowanie materiały, który będzie piękny i trwały. Najlepsi kamieniarze decydują się na granit oraz marmur, z którego dzięki swoim zdolnościom, tworzą prawdziwe dzieło sztuki.

Pomnik nagrobny

Zakład Kamieniarski GRANTEX w mieście Brzeg podchodzi do tworzenia pomników z ogromną skrupulatnością. Za pomocą dłuta i odpowiedniego materiał pracownicy tworzą trwałe i piękne pomniki, które wyrożniają się indywidualnym projektem każdej rodziny.

Detale

Każdy pomnik składa się z pozoru niewidocznych detali. Jak chociażby font i jego kolor na epitafium, napis znajdujący się pod nazwiskiem i datą śmierci oraz – na życzenie klienta – delikatnych akcesoriów rzeźbiarskich. Istnieje również możliwość stworzenia pomnika, który w zupełności będzie odbiegać od tradycyjnego nagrobku. Pracownicy zakładu kamieniarskiego GRANTEX tworzą również pomniki przypominające rzeźby.

Dodatkowa oferta

Ponadto w zakładzie wykonuje się usługi prostowania zapadniętych nagrobków oraz montażu i demontażu pomników. Pracownicy używają w trakcie wykonywania wszelkich usług najnowocześniejszego sprzętu takie jak: piła bramowa, automat szlifierski, szlifierka kolanowa, boczarka.

Gotowe projekty do zobaczenia dostępne są na stronie zakładu kamieniarskiego https://kamieniarstwo-brzeg.pl/

Możliwość komentowania Usługi kamieniarskie – Brzeg została wyłączona