usługi pogrzebowe we Wrocławiu
Zakład pogrzebowy

Zakład pogrzebowy we Wrocławiu symbolem najwyższej jakości

Kilkadziesiąt lat doświadczenia zbudowało solidną pozycję zakładu pogrzebowego Witwicka we Wrocławiu pośród innych w branży pogrzebowej. Konkretny fundament zdobytej wiedzy oraz praktyki uczynił tę firmę miejscem godnym zaufania. Dziś nie tylko wiedzie prym, ale i każdego dnia dba o maksymalnie wysoki poziom obsługi rodzin w żałobie. Pracownicy okazują autentyczną empatię, takt i zrozumienie dla bliskich zmarłego w tych trudnych chwilach. Zapewniają pomoc w załatwieniu szeregu formalności w urzędach oraz instytucjach, w tym uzyskanie zasiłku pogrzebowego.

Szeroki zakres usług zakładu pogrzebowego z Wrocławia

Na cmentarzu, stanowiącym ważne miejsce pamięci, firma funeralna wykonuje różnorodne prace mające na celu utrzymanie jego piękna i godności. Te działania na cmentarzu są znaczące zarówno dla zachowania estetyki, jak i szacunku dla zmarłych oraz ich rodzin. Jedną z głównych czynności, jaką zajmuje się zakład pogrzebowy Witwicka, jest kopanie grobów oraz budowa grobowców. Inną istotną pracą jest pielęgnacja zieleni. Pracownicy dbają o trawniki, kwiaty, krzewy i drzewa, by utrzymać schludność i porządek. Dzięki ich staraniom cmentarze stają się miejscem pełnym uroku i spokoju.

Zakład pogrzebowy we Wrocławiu wykonuje ekshumacje z zachowaniem wysokich standardów

Jednym z głównych powodów przeprowadzania ekshumacji ciała, która jest jednocześnie poważną i delikatną sprawą, podejmuje się  w szczególnych okolicznościach. Takich jak np. potrzeba przeprowadzenia badań medyczno-sądowych. Konieczność jej wykonania wynikać może z dochodzeń kryminalnych, podejrzeń o przestępstwo lub potrzeby wyjaśnienia przyczyn śmierci. Innym powodem ekshumacji, może być przeniesienie zmarłego w inne miejsce pochówku. Czasami rodzina zmarłego podejmuje decyzję o zmianie lokalizacji spoczynku, ponieważ pragnie przenieść bliską osobę do rodzinnego grobu lub inną część kraju, tudzież za granicę. Zakład pogrzebowy Witwicka przeprowadza ekshumacje z pełnym poszanowaniem dla osoby zmarłej i uczuć jego najbliższych. Profesjonaliści zajmujący się tym procederem są odpowiednio szkoleni, aby przeprowadzać te działania z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i etycznymi standardami.

W celu zapoznania się z pełną ofertą Zakładu Pogrzebowego WITWICKA zapraszamy na stronę www.zakladpogrzebowy24.pl

Dane kontaktowe zakładu pogrzebowego z Wrocławia: 

Adres: ul. Borowska 254,

50-558 Wrocław

Numery tel.: 71 889 00 60/691 445 832 

Godziny otwarcia biura:

pon. – pt. : 8:30 – 19:00

sob.: 9:00 – 12:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *