zakład pogrzebowy gliwice
Cmentarze,  Pogrzeby,  Zakład pogrzebowy

Firma pogrzebowa Sacrum – kompleksowa pomoc w trudnych chwilach

Każda osoba w pewnym momencie swojego życia staje przed najtrudniejszym etapem, kiedy trzeba pożegnać najbliższego. W takich chwilach najczęściej szok i rozpacz nie pozwala na racjonalne postępowanie, kiedy zachodzi konieczność załatwienia mnóstwa różnych formalności związanych z ceremonią pogrzebową. Warto wtedy zlecić wykonanie kompleksowo wszystkich czynności profesjonalistom. Firma pogrzebowa Sacrum to na terenie Gliwic i Zabrza jedna z najdłużej działających i posiadających swoją ugruntowaną pozycję placówka, której można w pełni zaufać i powierzyć organizację tak ważnej uroczystości.

W jaki sposób można skontaktować się w sprawie pogrzebu?

Zakład pogrzebowy Sacrum posiada stronę internetową, na której znajduje się krótki formularz zgłoszeniowy. Przez ten formularz lub też telefonicznie można zgłosić chęć zlecenia organizacji uroczystości pogrzebowych. Linia telefoniczna jest dostępna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

zakład pogrzebowy zabrze

Elementy ceremonii, jakie firma pogrzebowa oferuje

Całodobowy transport zmarłych osób na terenie kraju i za granicą daje rodzinie gwarancję, że na moment pochówku najbliższy będzie w pełni przygotowany. Kosmetyka pośmiertna oraz możliwość zakupienia ubrania żałobnego w firmie, zdejmuje z pogrążonej w bólu rodziny obowiązek przygotowania zmarłego do pogrzebu.

Dom pogrzebowy, który jest na terenie cmentarza będzie odpowiednio przygotowany na godną ceremonię ostatniego pożegnania w dekoracje kwiatowe i odpowiednią oprawę muzyczną uroczystości.

W zależności od życzenia rodziny można wybrać trumnę spośród bogatej oferty sosnowych i dębowych. Istnieje także możliwość zakupienia urny ceramicznej, drewnianej, metalowej lub granitowej, jeśli zapadnie decyzja o skremowaniu bliskiego zmarłego. Firma zajmuje się kremacją.

Wykonanie wszelkiego rodzaju okolicznościowych tabliczek, krzyży, klepsydr czy podziękowań bez problemu można zlecić do realizacji przez zakład pogrzebowy.

Kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowej od sprowadzenia zmarłego do domu pogrzebowego, aż do pochówku na cmentarzu odbywa się w sposób godny, kulturalny, profesjonalny i dyskretny, a pogrążona w żałobie rodzina może spędzić ostanie chwile pożegnania z bliskim zmarłym w zadumie i spokoju.

Możliwość komentowania Firma pogrzebowa Sacrum – kompleksowa pomoc w trudnych chwilach została wyłączona